Starcza

Chcesz pozyskać dotację? Organizują szkolenie, podczas którego nauczą jak się za to zabrać

fot. Pixabay

Osoby zainteresowane poszerzeniem swojego zasobu wiedzy w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, będą miały ku temu dobrą okazję. 7 sierpnia, w sali posiedzeń urzędu gminy, odbędzie się szkolenie skierowane do lokalnych przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji samorządowych.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak poszukiwać dotacji na konkretne rodzaje działania, a także jak analizować potrzeby i cele danego podmiotu pod kątem przygotowywania projektów. Przedstawione zostaną też kluczowe zasady ich wdrażania i rozliczania. Ponadto eksperci przygotują analizę określającą potrzeby poszczególnych firm w kontekście przyszłych projektów.

– Zapraszamy wszystkich tych, którzy planują takowe projekty przygotowywać i pozyskiwać dotacje z funduszy publicznych. Będzie to również dobra okazja do przekazania informacji dotyczących najbliższych konkursów – zachęca wójt Wiesław Szymczyk.

Szkolenie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej, a sam udział w nim całkowicie bezpłatny. Początek zaplanowano na godz. 17. Bezpośrednio po jego zakończeniu będzie można wziąć udział w indywidualnych konsultacjach.

Newsletter

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Delegacja z KRUS-u przyjechała do Kosek, by jednej z mieszkanek zaśpiewać z okazji setnych urodzin

Panki

Firefighters Run Poland 2019. Ekstremalne wyzwanie dla strażaków odbędzie się w Częstochowie

Powiat częstochowski

Przez dwa pierwsze dni czerwca gmina zamierza hucznie świętować

Konopiska

Newsletter