fbpx

Blachownia

Częstochowski artysta uatrakcyjni obchody Dnia Matki

fot. materiały prasowe artysty

Gminne obchody tegorocznego święta wszystkich mam uświetni koncert Jacka Miernikiewicza. Choć kalendarzowo wypada ono 26 maja, to organizatorzy zapraszają do Miejskiego Domu Kultury w Blachowni już jutro (18 maja), na godzinę 17.30. Za tydzień bowiem miastem zatrzęsą wydarzenia przygotowane specjalnie na Dni Blachowni.

Jacek Miernikiewicz to częstochowski wokalista, który na regionalnych scenach występuje już od wielu lat. Pasjonaci muzycznych programów telewizyjnych pamiętają go zapewne z udziału w ósmej edycji show Must be the music, gdzie entuzjastycznie przyjęto jego wykonanie i aranżację przeboju „My Way” z repertuaru Franka Sinatry.

Ponadto na jego koncie są chociażby występy w częstochowskiej filharmonii, a przede wszystkim dwie wydane płyty – „Bezsenne sny” i „Otulam…”. Prezentują one światowe spektrum utworów nie tylko wspomnianego Sinatry, ale również Toma Jonesa, Andrei Bocellego czy Il Divo. Wykonuje je w większości z polskimi, specjalnie dla niego napisanymi tekstami. Inspirację czerpie także od tuzów polskiej klasyki muzyki rozrywkowej.

– Śpiewam uniwersalnym językiem serca i duszy, które bierze się z wieloletniego doświadczenia życiowego i płynie z najgłębszych i najszlachetniejszych pokładów mego wnętrza. Śpiewam to co lubię i tak jak lubię, ale tylko w wyjątkowo ciekawych miejscach – mówi wokalista, zapraszając na jutrzejsze wydarzenie.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter