fbpx

Konopiska

Drugie miejsce w rankingu. Sekcja tenisa stołowego podsumowała sezon

fot. Urząd Gminy Konopiska

Działająca przy KS LOT Konopiska sekcja tenisa stołowego uplasowała się na drugim miejscu w rankingu czwartej ligi. W skali całego województwa zawodnicy zajęli trzydzieste siódme miejsce.

W skład drużyny wchodzą Damian Cesarz, Bogdan Kamiński, Zenon Machoń, Robert Garus, Piotr Cierpiał, Paweł Jakubczak, Tomasz Puszczewicz, Rafał Michalak i trener Maciej Cierpiał.

– W rankingu czwartej ligi uplasowaliśmy się na drugim miejscu, co jest sporym sukcesem. Tym samym graliśmy baraże o wejście do trzeciej ligi, gdzie po pierwszym remisowym meczu z drużyną ULKS Ruch Pniów musieliśmy uznać wyższość przeciwników w drugim spotkaniu – informuje trener Cierpiał. – We współzawodnictwie sportowym na terenie województwa śląskiego uplasowaliśmy się na trzydziestym siódmym miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, że wyprzedziliśmy takie drużyny z naszego regionu jak Grom-Złota Dama Poczesna, grającą w trzeciej lidze oraz drugoligowy KS Spin Częstochowa – dodaje.

W minionym sezonie zawodnikami, którzy najbardziej się wyróżniali przy stole byli Zenon Machoń, który zajął pierwsze miejsce w rankingu zawodników w grach deblowych oraz Damian Cesarz. Jemu z kolei przypadło drugie miejsce w rankingu gier singlowych.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter