fbpx

Dąbrowa Zielona

Gdzie ukrywa się domniemany morderca? Policja apeluje do mieszkańców Dąbrowy Zielonej i powiatu

fot. Śląska Policja

Czy Jacek Jaworek, który jest poszukiwany już od 10 lipca za morderstwo członków swojej rodziny w miejscowości Borowce, ukrywa się w lasach na terenie Dąbrowy Zielonej? Takie przypuszczenia ma policja, która zaapelowała do mieszkańców, by przez najbliższe kilka dni powstrzymali się od wchodzenia do lasu.

– Zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona w powiecie częstochowskim oraz innych osób, aby w godzinach od 18 do 6 rano przez kilka kolejnych dni unikali lub całkowicie powstrzymali się od przebywania na terenach leśnych w tej miejscowości. Ma to związek z działaniami służb w zakresie poszukiwań Jacka Jaworka oraz użyciem w tym miejscu specjalistycznego sprzętu – apeluje policja. 

Jacek Jaworek pozostaje nadal nieuchwytny. Po dramatycznym zdarzeniu, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w ubiegłym tygodniu, trwają intensywne poszukiwania podejrzanego o zabójstwo trójki członków własnej rodziny 52-latka.

Za podejrzanym został ostatnio wydany również list gończy. Śledczy proszą wszystkie osoby, które znają jego aktualne miejsce pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

 

fot. Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter