Janów

Gmina ma kilkadziesiąt działek na sprzedaż. Najniższa cena jednej z nich to trzy tysiące złotych

fot. Pixabay

Władze Janowa zachęcają do wzięcia udziału w nieograniczonych przetargach ustnych na sprzedaż nieruchomości położonych w dziewięciu miejscowościach na terenie gminy.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży obejmuje dwadzieścia siedem działek. Najwięcej, bo dwanaście z nich zlokalizowanych jest w Janowie. Po trzy w Poniku i Siedlcu, po dwie w Bystrzanowicach, Czepurce i Zagórzu oraz po jednej w Apolonce, Piasku i Złotym Potoku.

Najdroższa jest ta w Piasku. Tutaj cena wywoławcza została ustalona na poziomie sięgającym blisko 101 tys. zł. W tym przypadku będzie to trzecie podejście do sprzedaży. Dwa poprzednie przetargi nie przyniosły rozstrzygnięcia.

Ceny pozostałych nieruchomości są mocno zróżnicowane. W ofercie są zarówno takie, w przypadku których licytacja zacznie się od kilku lub kilkunastu tysięcy złotych, jak i takie, których cena wywoławcza to około 30 tys. zł.

Przetargi odbędą się 5 kwietnia w godz. od 9 do 16. Z kolei do 1 kwietnia zainteresowani przystąpieniem do całej procedury muszą wpłacić na konto urzędu gminy wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej.

Więcej informacji wraz z pełnym wykazem nieruchomości można znaleźć na stronie urzędu.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter