fbpx

Mstów

Jak co roku zagrali o puchar wójta. To już dziewiąta odsłona tego turnieju

fot. Marcin Kloczkowski/Urząd Gminy Mstów

Odbył się IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mstów. Tegoroczna edycja rozgrywana była w kategorii przewidzianych dla rocznika 2007 i młodszych zawodników.

– W zawodach wzięło udział sześć drużyn, a rywalizacja prowadzona była w systemie „każdy z każdym” – relacjonuje związany od lat z lokalną piłką Marcin Kloczkowski.

Jak przekonuje, zmagania stały na wysokim poziomie, widzowie mieli okazję obejrzeć sporo ciekawych akcji i mnóstwo pięknych bramek.

– Emocje trwały do samego końca, gdyż o kolejności miejsc na podium decydował dopiero ostatni mecz turnieju – podkreśla Kloczkowski.

Na najwyższym miejscu podium stanęli piłkarze LKS Warty Mstów. Tuż za gospodarzami turnieju uplasowali się zawodnicy „Sokoła” Olsztyn i „Victorii” Żytno. Podobnie, jak w poprzednich edycjach nagrodzono także najlepszego strzelca (Mateusz Andzel – Sokół Olsztyn), obrońcę (Bartosz Kalek – Victoria Żytno), bramkarza (Dawid Przygodzki – Kmicic Kruszyna), odkrycie turnieju (Maciej Tyliński – Sokół Olsztyn) i najlepszego zawodnika (Bartosz Baryś – Warta Mstów).

Jak przystało na turniej o puchar wójta, sportowe trofea wręczał sam włodarz Mstowa – Tomasz Gęsiarz.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter