fbpx

Poczesna

Jak zmniejszyć koszty działalności? Także o tym rozmawiali gminni przedsiębiorcy

fot. Urząd Gminy Poczesna

Kilkanaście osób uczestniczyło w spotkaniu z przedstawicielami Partnerskich Klubów Biznesu, Fundacji ESPA oraz władzami gminy. Rozmawiano o szerokozakrojonej współpracy, a także planach dalszego rozwoju tutejszego samorządu.

Podczas spotkania przedstawiono możliwości oraz narzędzia służące nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami z terenu Polski oraz Czech. Jak przekonywali prelegenci, służyć mają temu między innymi aplikacje, które umożliwiają zaoferowanie swych usług czy uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, gdzie w łatwy sposób można zawierać wstępne kontakty.

– Ponad dwa tysiące firm może o wiele łatwiej dotrzeć do właściciela przedsiębiorstwa z interesującej nas branży. W pewnym sensie skracana jest droga dostępu do osób decyzyjnych – tłumaczył Norbert Palimąka z Fundacji ESPA, która wspólnie z Partnerskimi Klubami Biznesu pomaga w zawieraniu nowych relacji biznesowych.

Nie zabrakło również czasu na prezentację rodzimych przedsięwzięć. Lokalni przedsiębiorcy mieli okazję, by zaprezentować profil działalności kierowanych przez siebie firm. Pojawiła się też szansa na zdobycie dodatkowej wiedzy z zakresu sprzedaży produktów i usług, jak i również poznania metod pozwalających zmniejszyć koszty prowadzonej działalności.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter