fbpx

Krzepice

Jest szansa na podniesienie kwalifikacji, ale to oferta tylko dla tych, którzy ukończyli 25 lat

fot. Pixabay

Gminny Ośrodek Kultury w Krzepicach organizuje bezpłatne kursy dla mieszkańców gminy. Będzie można podnieść swoje kwalifikacje związane z obsługą komputera oraz podszkolić znajomość języków obcych.

Głównym celem realizowanego projektu jest nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności, które później zaprocentują na rynku pracy. Oferta GOK-u skierowana jest więc wyłącznie do osób pracujących, które ukończyły 25 lat. Górnej granicy wieku nie ma.

Zajęcia mają być prowadzone w niewielkich, maksymalnie dwunastoosobowych grupach. Organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne, a dla podniesienia ducha i koncentracji nie zabraknie serwisu kawowego.

W przypadku szkolenia komputerowego zakres przekazywanej wiedzy ma przygotować uczestników do zaliczenia egzaminu i zdobycia Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych – ECDL/ECC. Jest on powszechnie uznawanym przez pracodawców dokumentem, poświadczającym w sposób obiektywny stopień posiadanych kwalifikacji w tej dziedzinie.

Ci natomiast, którzy skłonią się w kierunku udoskonalenia języka obcego, naukę będą mogli pobierać z zakresu trzech – angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Po ukończeniu kursu zapewniony jest również nieodpłatny udział w egzaminie, którego pozytywne przebrnięcie pozwoli zdobyć certyfikat TELC/TEOIC.

Zapisy, które prowadzone są w sekretariacie krzepickiego GOK-u potrwają do końca kwietnia. Więcej informacji można uzyskać również kontaktując się z instytucja telefonicznie, pod numerem 34 317 50 33.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter