Powiat kłobucki

Kłobuccy policjanci w czerwcu otrzymali trzy nowe auta, a teraz dwa motocykle

fot. Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku

Dwa motocykle yamahy trafiły 12 sierpnia do służby w kłobuckiej policji. To kolejny nowy sprzęt nabyty w ostatnim czasie, który znacząco wspomoże działania funkcjonariuszy na terenie powiatu.

Pojazdy zostały zakupione za niemal 90 tys. zł. Na tę kwotę zrzuciły się niemal po równo Komenda Główna Policji, która w ramach prowadzonego przez siebie programu modernizacji służb mundurowych dąży do odnowienia floty policyjnych pojazdów, a także Starostwo Powiatowe w Kłobucku, przekazując na tę rzecz 45 tys. zł.

– Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku złożył podziękowanie staroście kłobuckiemu za zrozumienie policyjnych potrzeb związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz za wsparcie w doposażeniu w nowe środki transportu. Szef kłobuckich mundurowych podkreślił, że okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności – informują w komunikacie służby prasowe policji.

W czerwcu policjantom przekazano trzy hybrydowe toyoty. Wspomagają pracę funkcjonariuszy z posterunków w Wręczycy Wielkiej, Kłobucku i Krzepicach. Do nabycia tychże dołożyły się nie tylko gminy, na których terenie istnieją posterunki, ale również Lipie, Przystajń czy Panki.

Newsletter

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Poruszanie się wzdłuż DK 91 naraża życie i zdrowie. Wójt apeluje do parlamentarzystów o wsparcie

Kłomnice

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Jednostka OSP w Zawadzie ma już sto lat. Druhowie zapraszają do wspólnej zabawy

Kłomnice

Newsletter