fbpx

Kłomnice

Kłomnickie miody na Jasnogórskich Dożynkach. Kolejny akcent akcji promocyjnej

fot. Urząd Gminy Kłomnice

Miejscowi urzędnicy kupili namiot, opatrzyli go logiem projektu „Słodka Gmina Kłomnice” i promują lokalne miody. Podczas Jasnogórskich Dożynek namiot stanął w częstochowskich alejach.

Co roku na przełomie sierpnia i września, leżąca w bezpośrednim sąsiedztwie Jasnej Góry III Aleja Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, zapełnia się rzędem stoisk. W tym sezonie wśród wystawców nie zabrakło także gminnej reprezentacji, która wśród wszelkiej maści wystawców postanowiła lansować swój flagowy produkt – miody.

– Wyszliśmy z założenie, że to doskonała okazja do promowania naszej gminy i pszczelarzy z jej terenu – mówi wójt Piotr Juszczyk. – Zależy nam, by cały czas pokazywać, że Kłomnice to gmina, która konsekwentnie i nieustannie buduje wizerunek ekologicznie czystego miejsca – dodaje.

Zakup namiotu, który wykorzystywany będzie przy okazji różnych plenerowych wydarzeń, to kolejny element prowadzonej przez gminę kampanii promocyjnej.

– Niewielki wydatek, a korzyści ogromne. Namiot idealnie sprawdził się podczas dożynek, umożliwiając jego uczestnikom zakup kłomnickich miodów – podkreśla Juszczyk.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter