fbpx

Konopiska

Międzynarodowy sukces zawodników lokalnego klubu. Z zawodów przywieźli worek medali

fot. Urząd Gminy Konopiska

Od 21 do 23 października w Ciechanowie miał miejsce turniej Masters Mazovia Cup. Podczas wydarzenia, które zorganizowano już po raz szesnasty, sportowcy z KS Wojownik zdobyli dwadzieścia medali.

Sześć złotych, dwa srebrne i dwanaście brązowych krążków. Tak wygląda bilans zawodów, na które udało się trzydziestu czterech zawodników miejscowego klubu taekwon-do. Oprócz tego wojownicy z Konopisk zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów w kategorii wiekowej kadetów i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów kategorii wiekowej juniorów młodszych.

Najlepszym kadetem turnieju okazał się Daniel Matyja, a Hieronim Cajler został najlepszym juniorem młodszym tej imprezy. KS Wojownik zdobył medale we wszystkich konkurencjach. Zarówno w układach, walkach i technikach specjalnych. Ponadto zawodnicy odnotowali wyniki w każdej rozgrywanej kategorii wiekowej. W walkach do pięćdziesięciu ośmiu kilogramów gminę reprezentował Jakub Juszczyk, który zajął trzecie miejsce.

– Myślę że najlepszym podsumowaniem tego wyjazdu będą liczby. One dają prawdziwy obraz, bez zbędnych komentarzy, tego, co udało nam się dokonać w ten weekend od tematów organizacyjnych po wynikowe – komentuje wyniki swoich podopiecznych trener Artur Osuchowski.

W zawodach wzięło udział ponad pół tysiąca zawodników z pięćdziesięciu dwóch klubów, reprezentujących pięć krajów tj. Polskę, Ukrainę, Litwę, Słowację i Koreę.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter