fbpx

Przyrów

Mieszkańcy zapłacą mniej za spektakle w częstochowskim teatrze

fot. Pixabay

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie ruszył z nową promocją. Teraz mieszkańcy gminy Przyrów za bilety zapłacą mniej.

Promocyjna cena to koszt 30 zł. Wystarczy, że zainteresowane nią osoby skontaktują się z kasą placówki i podadzą hasło: Teatr dla gminy Przyrów. W następnym kroku należy zarezerwować miejsca na wybrany spektakl i odebrać w uzgodnionym terminie bilety.

Zakupu wejściówek można dokonać bezpośrednio w kasie na podstawie wcześniejszej rezerwacji, a także płacąc przelewem na numer rachunku bankowego teatru.

– Po ogłoszeniu tytułu i daty prezentacji spektaklu objętego projektem, bilety wcześniej zakupione nie podlegają wymianie – zastrzegają przy okazji pracownicy tej instytucji.

Oferta promocyjna skierowana jest zarówno do widzów indywidualnych, jak również dla grup zorganizowanych. W przypadku miejsc promocyjnych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Można jej dokonać dzwoniąc pod numer telefonu 34 372 33 06, pamiętając o podaniu nazwiska osoby zainteresowanej oraz hasła.

Informacje o spektaklach dostępne są na stronie Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter