fbpx

Mstów

Mstów zaprasza na Święto Jabłka. Imprezę nakręcą Czadoman i zespół Kombi

fot. Urząd Gminy Mstów

W najbliższą sobotę, 14 sierpnia, na obiektach Warty Mstów odbędzie się kolejna edycja „Święta Jabłka”. Impreza, która promuje główny produkt eksportowy mstowskiego samorządu, wraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Atrakcji nie zabraknie.

W regionie częstochowskim „Święto Jabłka” już od kilku lat ma renomę sadowniczych dożynek. Występy sceniczne, wyborne jedzenie oraz szereg wydarzeń towarzyszących zarówno dla starszych, jak i tych najmłodszych uczestników. Podobnie zapowiada się również w najbliższą sobotę. Głównymi bohaterami będą oczywiście tytułowe owoce, które przybyli będą mogli zakupić wprost od producentów. 

Całe wydarzenie okraszone zostanie jednakże mocnymi akcentami kulturalnymi. Promocja produktów miejscowych sadowników połączona z prezentacją umiejętności lokalnych zespołów oraz koncertami gwiazd polskiej sceny muzycznej to bowiem kolejny znak rozpoznawczy przedsięwzięcia organizowanego przez gminę Mstów. W tym roku zagrają między innymi Czadoman i zespół Kombi. Widowisko z ich udziałem uatrakcyjni nocny pokaz laserów.

Start eventu zaplanowano na godz. 16. Świętowanie zakończy z kolei dyskoteka pod gwiazdami. Przy dźwiękach muzycznych hitów publiczność będzie mogła się bawić do późnych godzin nocnych.

Promocja

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter