fbpx

Krzepice

Na obwodnicy Krzepic ponownie doszło do wypadku

fot. Fotolia

7 października, około godz. 20 na obwodnicy Krzepic znów miał miejsce groźny wypadek. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwójka małych dzieci.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce funkcjonariuszy policji, 25-letnia kobieta kierująca renault, wjeżdżając na drogę krajową 43 z ulicy Dąbrowskiego, która jest jej podporządkowaną, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Wielunia 64-letniemu mężczyźnie kierującemu volvo. Kierujący byli trzeźwi.

Skutkiem nieszczęśliwego zdarzenia była konieczność hospitalizacji trzech osób.

– Z kobietą podróżowała dwójka dzieci w wieku 6 i 8 lat, które z obrażeniami ciała zostały przewiezione do częstochowskiego szpitala. Natomiast z mężczyzną podróżowała 64-letnia kobieta, która również odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala w Oleśnie – informuje kłobucka policja.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym specjalizujący się w zakresie rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter