fbpx

Przyrów

Nadchodzą Dni Przyrowa. Impreza już w najbliższy weekend

fot. Pixabay

Wydarzenie, która tradycyjnie odbędzie na terenie rekreacyjno-sportowym „Brzózki”, organizuje wspólnymi siłami rodzimy ośrodek kultury i Rybacka Lokalna Grupa Działania „Jurajska Ryba”.

Tegoroczne obchody święta gminy rozpoczną się w sobotnie południe od gier i zabaw przewidzianych dla najmłodszych uczestników. Powstanie ogródek rekreacyjno-sportowy, a następnie dzieci rozegrają mecz piłki nożnej. „Jurajska Ryba” przygotowuje dla mieszkańców konkurs z nagrodami. Po nim zaplanowano koncert zespołu Apres Band. W roli gwiazdy wieczoru wystąpi z kolei D-Bomb. Na zakończenie przewidziano zabawę taneczną, którą poprowadzi DJ Młody.

Niedzielne atrakcje ogniskować się będą natomiast wokół meczu piłki nożnej, konkursu plastycznego oraz degustacji potrawy regionalnej z pstrąga. Na scenie pojawi się Dziecięcy Zespół Gimnastyki Artystycznej i podobnie jak dzień wcześniej „Jurajska Ryba” przeprowadzi konkurs. Tym razem plastyczny. Po ogłoszeniu jego wyników i wręczeniu nagród, sceną zawładną Przyrowskie Nutki.

Niedzielną gwiazdą wieczoru będzie Markus P. Po nim, z przebojami w rytmie disco-polo zaprezentuje się przed publicznością zespół Flash. Podobnie jak dzień wcześniej imprezę zakończy dyskoteka. W międzyczasie atrakcjom towarzyszyć będą stoiska gastronomiczne i liczne atrakcje dla dzieci.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter