fbpx

Kłomnice

Nie zapomnieli o Dniu Dziecka. Była zabawa online

fot. Urząd Gminy Kłomnice

Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach nie zapomniał o dzieciach. Z okazji ich święta, które tradycyjnie przypada 1 czerwca, zorganizowano teleturniej online.

Z oczywistych względów, w czasach trwającej jeszcze epidemii i obowiązującego zakazu organizowania imprez, tradycyjne wydarzenia celebrujące najważniejsze dla dzieciaków święto w roku nie mogły się odbyć. Pracownicy miejscowego GOK-u wykazali się jednak sporą kreatywnością. Postanowili zorganizować, i to oczywiście zrealizowali, teleturniej online.

Całe przedsięwzięcie transmitowane było „na żywo” na profilu facebook’owym instytucji. Prowadzącym był Klaun, a właściwie ucharakteryzowany na tę postać, dobrze znany animator kultury Paweł Leśniak. Dzielnie asystował mu przedstawiciel samorządowej władzy wykonawczej – wicewójt Adam Śliwakowski.

Dzieci dzwoniły, musiały udzielić odpowiedzi na wybrane przez siebie zadanie krzyżówkowe, a w nagrodę otrzymywały upominki – zabawki, gry czy książki. Nikogo nie pominięto, a telefon rozgrzewał się do czerwoności.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter