fbpx

Konopiska

Nowy operator gabinetu stomatologicznego w Konopiskach. Wkrótce ma zacząć przyjmować pacjentów

fot. Urząd Gminy Konopiska

W połowie sierpnia rozpocznie swoją działalność nowy gabinet stomatologiczny w Konopiskach. Jego operator obiecuje dostarczyć kompleksową i wysokojakościową opiekę stomatologiczną zarówno dla pacjentów prywatnych, jak i korzystających z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Decyzja o powstaniu nowego gabinetu wynikała z zakończenia pracy przez dr Marię Wcisło. W odpowiedzi na potrzeby lokalnej społeczności miejscowy urząd gminy ogłosił przetarg na wyłonienie nowego świadczeniodawcy i użytkownika tej przestrzeni medycznej. Kluczowym kryterium było współdziałanie z NFZ.

Spośród wielu ofert to firma Medi-World wygrała przetarg, zapewniając tym samym kontynuację usług stomatologicznych w regionie. Gabinet jest już po remoncie, został wyposażony w nowoczesny sprzęt, a pacjentów ma zacząć przyjmować w połowie sierpnia. Do czasu jednak podpisania kontraktu z NFZ, usługi świadczone będą odpłatnie.

Jak zapewniają urzędnicy z Konopisk, gabinet zapewni szeroki zakres usług, włączając w to profilaktykę stomatologiczną, leczenie zachowawcze zębów, leczenie kanałowe, protetykę stomatologiczną oraz różnorodne procedury chirurgiczne. Kierowany będzie przez cenioną specjalistkę w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej lek. stom. Katarzynę Bańburę.

– Zachęcamy wszystkich mieszkańców do korzystania z tej nowej oferty, która z pewnością przyczyni się do poprawy zdrowia i ogólnego komfortu pacjentów. Otwarcie gabinetu to ważny krok w kierunku lepszego dostępu do opieki zdrowotnej naszej lokalnej społeczności – podkreśla wójt Jerzy Żurek.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter