fbpx

Konopiska

Pani Kazimiera skończyła właśnie sto dwa lata. To najstarsza mieszkanka gminy

fot. Urząd Gminy Konopiska

11 sierpnia sto drugą rocznicę urodzin obchodziła Kazimiera Marianna Kruk. To obecnie najstarsza mieszkanka gminy Konopiska. Sędziwa kobieta wciąż cieszy się dobrym zdrowiem i nieustającą pogodą ducha. Aurą, którą wokół siebie roztacza, potrafi ująć wszystkich. O tym wyjątkowym dniu nie zapomnieli przedstawiciele władz samorządowych.

Z tej szczególnej okazji odwiedzili mieszkankę miejscowości Wygoda, by przekazać kilka ciepłych słów, gratulacji oraz okolicznościowy bukiet kwiatów. Zastępca wójta gminy Iwona Lisek w towarzystwie Katarzyny Boreckiej z Urzędu Stanu Cywilnego w Konopiskach wręczyli seniorce pamiątkowe upominki, życząc jednocześnie jeszcze długich lat życia w spokoju i dobrym zdrowiu. Dopełnieniem uroczystości był tort urodzinowy, tradycyjna lampka szampana oraz pamiątkowe zdjęcia.

– Na spotkaniu było bardzo miło i sympatycznie. Rozmowy przy wspólnym stole przyprawiały jubilatkę o uśmiech. Uroczystość przebiegła w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Pani Kazimiera Marianna była zadowolona i zarazem poruszona przebiegiem całego spotkania. Nie kryła radości i wzruszenia – informuje kierowniczka USC w Konopiskach.

Także nasza redakcja dostojnej jubilatce życzy kolejnych wielu lat życia, wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych chwil oraz szacunkiem i miłością najbliższych.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter