fbpx

W POWIATACH

PKS mocno ogranicza kursy. Podajemy jutrzejszy rozkład

fot. PKS Częstochowa

Dopiero dzisiaj w południe PKS Częstochowa poinformował o tym jak w najbliższych dniach będzie wyglądać obsługiwana przez firmę siatka połączeń. Z zamieszczonego na facebook’u komunikatu wynika, że jutro zostaną zrealizowane pięćdziesiąt cztery kursy.

To w zasadzie wszystko co na ten moment wiadomo. Można się było spodziewać, że ograniczenia w kursowaniu autobusów będą. Zamknięte szkoły i stan zagrożenia epidemicznego wymusił reorganizację obsługi u niemal wszystkich lokalnych przewoźników. Spółka niestety nie poinformowała czy te uwzględnione poniżej będą obowiązywać przez kolejne dni. Z oświadczenia wynika, że wykaz dotyczy tylko poniedziałku 16 marca.

Wykaz kursów obsługiwanych w dniu 16 marca 2020 r.

03.45 MALUSZYN – CZĘSTOCHOWA
03.55 STRZELCE WIELKIE – CZĘSTOCHOWA
04.05 DROCHLIN – CZĘSTOCHOWA
04.10 LGOTA MAŁA – CZĘSTOCHOWA
04.10 SOBORZYCE – CZĘSTOCHOWA
04.15 PRZYSTAJŃ – HUTA WALCOWNIA
04.25 KRASICE – MSTÓW
04.30 ZAWADY – CZĘSTOCHOWA
04.30 KUCHARY – CZĘSTOCHOWA
04.30 WÓLKA PRUSICKA – CZĘSTOCHOWA
04.30 ZŁOTY POTOK – CZĘSTOCHOWA
04.45 PRZYSTAJŃ – TRW ROLNICZA
05.20 PRZYSTAJŃ – CZĘSTOCHOWA
05.20 LELÓW – CZĘSTOCHOWA
06.10 TRW ROLNICZA – PRZYSTAJŃ
06.50 ZAŁĘCZE MAŁE – CZĘSTOCHOWA
07.20 PRZYSTAJŃ – CZĘSTOCHOWA
08.20 PRZYSTAJŃ – CZĘSTOCHOWA
11.15 CZĘSTOCHOWA – LGOTA MAŁA
12.10 LGOTA MAŁA – CZĘSTOCHOWA
11.30 CZĘSTOCHOWA – KUCHARY
12.25 KUCHARY – CZĘSTOCHOWA
12.20 KRASICE – MSTÓW
11.25 MALUSZYN – CZĘSTOCHOWA
11.00 CZĘSTOCHOWA – PRZYSTAJŃ
11.40 CZĘSTOCHOWA – PRZYSTAJŃ
12.15 PRZYSTAJŃ – HUTA WALCOWNIA
14.30 HUTA WALCOWNIA – PRZYSTAJŃ
12.10 SOBORRZYCE – CZĘSTOCHOWA
12.50 PRZYSTAJŃ – TRW ROLNICZA
12.20 ZŁOTY POTOK – CZĘSTOCHOWA
14.10 CZĘSTOCHOWA – ZŁOTY POTOK
14.35 CZĘSTOCHOWA – KUCHARY
15.08 MSTÓW – KRASICE
15.20 MSTÓW – KRASICE
14.20 CZĘSTOCHOWA – DROCHLIN
14.30 CZĘSTOCHOWA – WÓLKA PRUSICKA
14.30 CZĘSTOCHOWA – ZAŁĘCZE MAŁE
14.40 CZĘSTOCHOWA – KONIECPOL SKRÓCONY DO SOBORZYC
14.40 CZĘSTOCHOWA – STRZELCE WIELKIE
14.45 CZĘSTOCHOWA – LGOTA MAŁA
14.45 CZĘSTOCHOWA – MALUSZYN
14.45 CZĘSTOCHOWA – WŁADYSŁAWÓW
15.10 CZĘSTOCHOWA – PRZYSTAJŃ
15.35 CZĘSTOCHOWA – LELÓW
20.15 PRZYSTAJŃ – HUTA WALCOWNIA
20.50 PRZYSTAJŃ – TRW ROLNICZA
22.10 TRW ROLNICZA – PRZYSTAJŃ
22.20 HUTA WALCOWNIA – PRZYSTAJŃ
22.20 CZĘSTOCHOWA – SOBORZYCE
22.20 CZĘSTOCHOWA – ZŁOTY POTOK
22.30 CZĘSTOCHOWA – KUCHARY
22.35 MALUSZYN + LGOTA MAŁA
23.09 KUCHARY – KRASICE

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter