fbpx

Kłobuck

Podwójne pingpongowe zwycięstwo zawodników z kłobuckiego OSiR-u

fot. Urząd Miejski w Kłobucku

W Krzepicach w ostatnim czasie rozegrane zostały dwie imprezy z tenisem stołowym w roli głównej. Zarówno w trakcie drużynowych mistrzostw powiatu w tenisie stołowym, jak i turnieju towarzyszącemu obchodom Święta Niepodległości, młodzi kłobuccy pingpongiści zajęli czołowe miejsca.

Natasza Górnik, Zofia Bachór, Leon Suchański, Nikodem Pomian i Dominik Drzastwa triumfowali podczas XXII Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego SZS – Igrzyska Dzieci, jakie odbyły się pod koniec października w Krzepicach.

Młodzież, będąca jednocześnie podopiecznymi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku, reprezentowała tym razem kłobucką „jedynkę”, której na codzień są uczniami. W mistrzostwach rywalizowały tenisowe drużyny dziewcząt i chłopców dziesięciu szkół podstawowych powiatu kłobuckiego, które uprzednio zostały wyłonione w międzygminnych eliminacjach.

– Znakomitą formę potwierdzili także podczas Powiatowego Turnieju z okazji Święta Niepodległości, jaki rozegrany został 10 listopada w Krzepicach, zajmując najwyższe stopnie podium – informuje kłobucki magistrat. – W młodziczkach finał był wewnętrzną rozgrywką Nataszy Górnik i Zofii Bachór, zaś w chłopcach triumfował Leon Suchański przed Dominikiem Drzastwą. Trzecie miejsce z kolei wywalczył Nikodem Pomian. Dobrze zaprezentowali się także Kacper Makles, Dawid Wydmuch, Filip Gładysz, Jakub Jędryszczak i Wojciech Tondyra – dodają urzędnicy.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter