fbpx

Konopiska

Pół wieku razem. Czternaście par świętowało jubileusz pożycia małżeńskiego

fot. Urząd Gminy Konopiska

Przeżyli wspólnie pięćdziesiąt lat. Jako wyraz uznania jubilaci otrzymali prezydenckie medale i pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło gratulacji, życzeń i tradycyjnej lampki wina.

– Jesteście przykładem miłości i zrozumienia. To wzór mądrego życia i przykład godny naśladowania. Te jubileusze uświadamiają nam, że dwoje kochających, wspierających i szanujących się ludzi, których połączyło uczucie, ponad pięćdziesiąt lat wytrwało w tej miłości – mówiła do jubilatów Katarzyna Borecka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Konopiskach.

Wspólnie z wójtem Jerzym Żurkiem oraz wiceprzewodniczącą rady gminy Jadwigą Majdzik wręczyła świętującym Złote Gody okolicznościowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Te każdorazowo przyznaje prezydent RP.

Ty razem otrzymali je Ewa i Włodzimierz Badora, Barbara i Jerzy Borowik, Wacława i Lech Bukowscy, Ryszarda i Wacław Cierpiał, Marianna i Antoni Chmielewscy, Gertruda i Włodzimierz Ciuk, Julia i Stanisław Golis, Ewa i Andrzej Grad, Krystyna i Zdzisław Jagusiak, Kazimiera i Ryszard Koła, Bronisława i Lucjan Kurdek, Teresa i Leszek Morawiec, Jacentyna i Aleksander Nierobiś oraz Zofia i Tadeusz Szczerbak.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter