fbpx

Kłomnice

Pomogą mieszkańcom zwalczyć problemy. Uruchamiają pomoc psychologiczną

fot. Pixabay

Centrum Integracji Społecznej w Kłomnicach uruchamia punkt pomocy psychologicznej dla mieszkańców z obszaru gminy. Na razie konsultacje świadczone będą wyłącznie telefonicznie lub poprzez spotkania online.

Punkt będzie oferował pomoc tym osobom, które mają problemy w życiu osobistym i zawodowym. O wsparcie może się zwrócić każdy, kto nie radzi sobie z trudnymi emocjami w sytuacjach kryzysowych, depresją, lękiem, przygnębieniem czy brakiem motywacji. 

– Psycholodzy będą starali się okazać pomoc osobom słabo radzącym sobie ze stresem, mającymi problemy w relacjach społecznych czy również doradzą jak rozwiązywać problemy wychowawcze – informuje Karolina Gonera z urzędu gminy. – Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy czują, że potrzebują fachowej porady, by zmienić coś w swoim życiu, w szczególności w czasie trwającej obecnie pandemii koronawirusa – dodaje.

Usługi świadczone przez Centrum są bezpłatne. Na rozmowę czy też sesję terapeutyczną należy się jednak wcześniej umówić. Spotkania będą się odbywać we wtorki od godz. 8 do 18. Można to zrobić przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: psycholog.cis.klomnice@gmail.com lub dzwoniąc do pod numer telefonu 574 774 585.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter