fbpx

Starcza

Przewoźnik zmienia rozkład autobusów kursujących do Częstochowy

fot. Pixabay

3 września ulegnie zmianie rozkład jazdy na linii pomiędzy Starczą, a Częstochową realizowany przez firmę Uni-Metal z Koniecpola.

Kurs ze Starczy przez Własną, który do te pory odchodził o godz. 6 przesunięty zostanie o pół godziny na godz. 6.30 w dni nauki szkolnej i odbywał się będzie przez Klepaczkę. Odjazd z Częstochowy o godz. 7.05 pozostanie bez zmiany zarówno godziny jak i trasy przejazdu.

Kurs z godz. 6.30 przez Własną zmieniony zostanie na 6.40. Autobus będzie jeździł od poniedziałku do piątku, oprócz świąt. Odjazd z Częstochowy o godz. 7.25, czyli bez zmian.

Transfer z godz. 7.45 przez Łysiec zmienia trasę przejazdu przez Rudnik Mały i Własną. Pięć minut później, czyli o godz. 8.25, pojedzie powrotny z Częstochowy przez Łysiec.

Kurs z godz. 8.15 przez Rudnik Mały opóźniony zostanie o kwadrans na godz. 8.30. Autobus kursować będzie od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt. Pięć minut później, czyli o godz. 9.10, samochód odjeżdżać będzie z Częstochowy.

Podobnie o pięć minut później startować będzie dotychczasowy kurs z godz. 9.45 od poniedziałku do soboty ze zmianą trasy przez Rudnik Mały i Własną. Odjazd powrotny tą samą trasą odbywać się będzie piętnaście minut później o godz.10.35.

Ten o 11.30 będzie natomiast jeździł również w soboty ze zmianą trasy przez Rudnik Mały i Klepaczkę, ale z pominięciem Własnej. Odjazd z Częstochowy tą samą trasą zaczynał się będzie dziesięć minut wcześniej niż do tej pory, czyli o godz. 12.10.

Przewoźnik uruchomi dodatkowy kurs ze Starczy do Częstochowy przez Własną o godz. 12.25 w dni powszednie. Odjazd z dworca PKP do Starczy realizowany będzie o godz. 13.05.

Kolejny przez Łysiec, z pominięciem Rudnika Małego wystartuje o godz. 13, a powrotny o godz. 13.50 ze zmianą trasy przez Własną.

Kurs z godz. 14.00 przez Własną przyśpieszony zostanie na godz. 13.45 od poniedziałku do piątku, oprócz świąt. Będzie jeździł również w wakacje i ferie. Odjazd z Częstochowy pozostanie bez zmian, czyli o godz. 14.40.

Kurs o godz. 14.30 zmienia oznaczenie jazdy z S na D. Odjazd z Częstochowy będzie realizowany o 15.45 od poniedziałku do piątku bez świąt. Oznaczenie z S na D zmienia też kurs o godz. 15.25, a odjazd z dworca PKP odbywać się będzie o 16.45.

Szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć na stronie przewoźnika.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter