fbpx

Mstów

Przez pogodę trzeba było przenieść imprezę, ale i tak wypaliła

fot. Urząd Gminy Mstów

W ostatni dzień lipca panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Iskierki” w Mokrzeszy zorganizowały popołudniowe spotkanie dla mieszkańców.

Choć pogoda sprawiła niespodziankę i wymusiła przeniesienie zaplanowanej imprezy plenerowowej w mury sali gimnastycznej tamtejszej szkoły, to mimo wszystko mieszkańcy dopisali i, jak przekonują organizatorki, na frekwencję nie mogły narzekać.

Początek wydarzenia uświetniły swoim występem koleżanki z KGW „Mstowianki”, którym akompaniował Walenty Mazur. Po ich prezentacji, kilka przebojów Anny Jantar i innych ikon polskiej sceny muzycznej, wyśpiewała Magdalena Drążek, mieszkanka Mstowa

– Jej koncert wzbudził niesamowite emocje wśród uczestników, którzy docenili zarówno jej ogromny talent, perfekcję, jak i świetny kontakt z publicznością. Oklaskom nie było końca – relacjonują inicjatorki imprezy.

Dla wszystkich obecnych panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Iskierki” przygotowały słodki poczęstunek. Nie zapomniano o najmłodszych. Dla dzieci dostępna była wata cukrowa, popcorn oraz angażujące animacje.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter