fbpx

Janów

Rusza konkurs foto, w którym wygraną zapewni ciekawe zobrazowanie więzi uczuciowych ze zwierzakiem

fot. Pixabay

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie przy współudziale Starostwa Powiatowego w Częstochowie organizują kolejną edycję konkursu fotograficznego „Mój przyjaciel zwierz”. Organizatorzy obiecują, iż na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Do 15 listopada miłośnicy fotografii i zwierząt zarazem mogą nadsyłać swoje prace w dziewiątej już edycji konkursu „Mój przyjaciel zwierz”. Co istotne, zgłaszać można tylko i wyłącznie fotografie ukazujące więzi uczuciowe łączące ludzi ze zwierzętami.

– Zdjęcia przedstawiające tylko zwierzęta nie będą brane pod uwagę – zastrzegają organizatorzy.

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby amatorsko zajmujące się fotografią. Zgodnie z regulaminem, którego pełną treść można znaleźć na internetowej stronie Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Janowie, osoby po kierunkach artystycznych związanych z fotografią, prowadzące zakłady foto lub należące do branżowych organizacji nie mogą być uczestnikami konkursu.

– Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną fotografię. Musi być do niej załączone oświadczenie, że jest on autorem zdjęcia oraz, że ma prawo do jego publikowania, a sama publikacja nie narusza praw osób trzecich – wyjaśniają pracownicy SOKiS.

Prace należy nadsyłać na adres email: m.folwarczna@janow.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby SOKiS na nośniku danych. W temacie należy podać swoje dane kontaktowe, jak imię i nazwisko, numer telefonu, wiek oraz miejscowość. Organizator prosi, by załączyć również krótki opis fotografii oraz zgodę na publikację danych w internecie.

W konkursie przewidziano trzy nagrody finansowe w postaci bonów o wartości 500 zł za pierwsze miejsce, 300 zł za drugie oraz 100 zł za trzecie. Z kolei na autorów wyróżnionych prac czekać będą nagrody rzeczowe. Wyniki zostaną ogłoszone 22 listopada poprzez komunikat na stronie internetowej SOKiS-u oraz na facebook’owym profilu tej instytucji.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter