fbpx

Poczesna

Spotkają się, by nawiązać kontakty i porozmawiać o biznesie

fot. Pixabay

Partnerskie Kluby Biznesu we współpracy z Fundacją ESPA i urzędem gminy organizują w Poczesnej spotkanie biznesowe. Wydarzenie kierowane jest zarówno do przedsiębiorców z terenu samej gminy, jak i właścicieli firm z innych okolic regionu.

Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja zrzeszająca kilkanaście klubów biznesu z Polski oraz z Czech, w których działa około tysiąca przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Na co dzień pomagają swoim klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów, a także pozyskiwaniu kapitału i inwestorów. W czasie moderowanych spotkań ich uczestnicy mogą się poznać i porozmawiać o współpracy.

Wydarzenie, którego początek zaplanowano na godz. 15, odbędzie się 26 sierpnia w sali konferencyjnej zlokalizowanej obok hali sportowej przy ulicy Sportowej.

– Najważniejszymi tematami, które zostaną poruszone będą bieżące plany związane z rozwojem gminy. W programie mamy również prezentację możliwości i narzędzi biznesowych oraz sposobów nawiązywania przez przedsiębiorców nowych kontaktów na terenie Polski i Czech – zachęca wójt Krzysztof Ujma.

Aby wziąć udział konieczne będzie zgłoszenie chęci uczestnictwa. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 34 32 74 116 wew. 3.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter