fbpx

W POWIATACH

Startuje cykl szkoleń dla kół gospodyń wiejskich

fot. Piotr Biernacki

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zaprasza panie działające w lokalnych KGW do udziału w webinariach. Tematyka szkoleń obejmie szerokie spektrum aktualnych zagadnień związanych z prowadzeniem kół gospodyń wiejskich.

Webinaria „KGW na CITo!”, to cykl szkoleń dla osób zaangażowanych w dzialalność kół gospodyń wiejskich. Uczestniczki będą miały okazję poznać zagadnienia związane z uproszczoną ewidencją przychodów i kosztów (UEPiK) oraz przećwiczą wypełnianie deklaracji CIT-8, CIT-D czy CIT-8/0.

Oprócz wymiernych korzyści w postaci zdobycia wiedzy na temat prowadzenia rachunkowości i rozliczania działalności KGW czy kwestii dotyczących opodatkowania kół i wypełniania deklaracji podatkowych CIT, panie otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Webinarium dla kół z powiatów częstochowskiego i kłobuckiego odbędzie się 18 lutego. Aby zgłosić swój udział w webinariach należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi dostępnego tutaj.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter