fbpx

Lipie

Tragiczny wypadek w Kleśniskach. Nie żyje 38-letni mężczyzna

fot. Fotolia

5 kwietnia, na prostym odcinku drogi, kierujący bmw potrącił idącego środkiem jezdni mężczyznę. Niestety, 38-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Policja szuka świadków wypadku.

Do zdarzenia doszło we wczesnych godzinach wieczornych na DK42 w Kleśniskach, w gminie Lipie. Jak ustalili policjanci z kłobuckiej drogówki, jadący poza obszarem zabudowanym w kierunku Jaworzna kierowca bmw, na prostym odcinku drogi w kompleksie leśnym, potrącił idącego środkiem drogi pieszego. Silne opady atmosferyczne znacznie ograniczały widoczność, a sam poszkodowany nie był wyposażony w jakiekolwiek odblaski.

Na skutek odniesionych obrażeń, 38-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego niestety zmarł. Kierowca, 27-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, który w chwili feralnego zdarzenia był trzeźwy sam również został ranny i trafił do szpitala.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu. Śledczy zamierzają skorzystać z opinii biegłych z zakresu stanu technicznego pojazdów oraz rekonstrukcji wypadków drogowych. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku proszą wszystko osoby, które mogły być świadkiem tego wypadku, o kontakt pod numerem telefonu 47 858 22 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 997 lub 112.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter