fbpx

Mstów

W Zawadzie oficjalnie ruszył sezon grillowy. Tamtejsza społeczność świętowała w nowej altanie

fot. Urząd Gminy Mstów

Mieszkańcy Zawady zyskali właśnie nowe miejsce spotkań integracyjnych. Chodzi o zakupioną z funduszu sołeckiego altanę, która stanęła na placu obok tamtejszej remizy.

Jak informuje urząd gminy, okazją do uroczystego oddania altany do użytku był niedzielny piknik, jaki zorganizowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Jabłuszka” w Zawadzie. Organizatorki podkreślają, że rozpoczęcie sezonu grillowego można uznać za w pełni udane. Wydarzenie zgromadziło doborowe towarzystwo, było mnóstwo śmiechu i zabawy, odbył się też turniej piłki siatkowej.

– Cieszymy się, że przyszliście i zaangażowaliście się w życie naszej małej lokalnej społeczności. Pozostaje nam mieć nadzieję na kolejne tak wspaniale popołudnia. Mamy już miejsce do spotkań, korzystajmy z niego i szanujmy je, by służyło nam jak najdłużej – mówiły do przybyłych na grilla okolicznych mieszkańców.

Drewniana altana ogrodowa wraz z domkiem narzędziowym zajmują łączną powierzchnię 35 m². Nowy nabytek idealnie sprawdzi się do organizacji wszelkiej maści imprez plenerowych.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter