fbpx

W POWIATACH

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Dziękujemy, że byliście z nami przez cały 2020

fot. Pixabay

Nowy rok, to przede wszystkim nowe wyzwania. Także w środowisku tworzącym nasz serwis internetowy oraz gazetę. Z redakcji odchodzi jeden ze współtwórców sukcesu wPowiecie. W przyszłym tygodniu w jego miejsce dołączy nowa osoba.

Ostatni dzień starego roku, to także pierwszy dobry moment, by pokusić się o dokonanie bilansu, ale i przede wszystkim wytyczyć nowe zadania. Adrian Biel, jeden ze współtwórców wPowiecie, opuszcza dziś naszą redakcję.

Jego odejście ze składu redakcyjnego nie oznacza jednak, że rzuca on wszystko i wyjeżdża w Bieszczady. W ramach działalności spółki, która jest wydawcą naszego tytułu prasowego, przejmie nowe obowiązki i zajmie się wdrożeniem na rynku nowego projektu.

– Dziękuję wszystkim naszym czytelnikom, klientom oraz współpracownikom za te wspólne prawie trzy lata fantastycznej przygody. Ze względu na nasz nowy biznesowy pomysł oraz czas, jaki trzeba poświęcić, by wprowadzić go na rynek uznałem, że nowe przedsięwzięcie nie pozwoli mi w pełni angażować się w pracę redakcji. To z tego też względu kilka miesięcy temu obowiązki redaktora naczelnego wPowiecie przejął Piotr Biernacki, który jest najlepszym gwarantem dalszego pomyślnego rozwoju tytułu – mówi Adrian Biel.

W przyszłym tygodniu, do zespołu redakcyjnego dołączy nowa osoba. Jesteśmy głęboko przekonani, iż zarówno jej zaangażowanie, energia, jak i sprawne pióro zyskają uznanie naszych czytelników.

Wszystkim Wam w 2021 roku życzymy dużo zdrowia oraz samych sukcesów.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter