fbpx

Mstów

Zmieni się cały budynek. Powstaną też nowe garaże dla druhów

fot. Urząd Gminy Mstów

Urzędnicy rozstrzygnęli przetarg na rozbudowę i przebudowę dotychczasowego budynku garażowego mstowskiej OSP. W ubiegłym tygodniu podpisana została umowa na realizację tego zadania.

Teren mieszczący się przy ulicy Partyzantów w Mstowie zabudowany jest jednym parterowym budynkiem garażowym. Usytuowany w narożniku działki składa się z dwóch brył. Ze względu na fakt, iż były one wznoszone w różnych okresach czasu charakteryzują się zróżnicowaną wysokością.

Projekt, zgodnie z którym wykonawca przeprowadzi modernizację, obejmuje rozbudowę budynku o trzy nowe stanowiska garażowe i nadbudowę ścian wraz z przebudową istniejącego obiektu.
W środku przewidziane zostało stworzenie części magazynowej na sprzęt pożarniczy, a także zaplecze sanitarno-socjalne. Te z kolei pomieści szatnię, dyżurkę, toaletę z umywalką i natryskiem. Dodatkowo, od strony północnej, wzniesiona zostanie wiata parkingowa.

Oprócz zagospodarowania sąsiadującego z budynkiem terenu, firma wykonująca to zlecenie zamontuje także pięć bram garażowych.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter