fbpx

Janów

Pieszo-rowerowa ścieżka walczy o nagrodę w konkursie urzędu marszałkowskiego

fot. Urząd Gminy Janów

Urzędnicy z Janowa zachęcają do oddania w konkursie głosu na jeden z elementów lokalnej infrastruktury. Chodzi o ścieżkę pieszo-rowerową, która prowadzi z Janowa do Złotego Potoku.

– Konkurs ma na celu promocję rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej oraz wpływanie na poprawę środowiska zamieszkania przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju poprzez nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego – tłumaczą pracownicy urzędu marszałkowskiego, którzy organizują konkurs.

Wspomniana ścieżka została zgłoszona do konkursu, który ma na celu wyłonić najlepsze publiczne przestrzenie w województwie śląskim. Wydarzenie organizuje urząd marszałkowski.

By zagłosować na ścieżkę pieszo-rowerową, która z centrum gminy wiedzie wprost do Złotego Potoku, należy wejść na stronę npp.slaskie.pl, kliknąć w pomarańczowe pole, a następnie odnaleźć właściwą opcję, zaznaczyć ilość punktów, które chce się przyznać i oddać głos. W sumie można przyznać punkty trzem ulubionym realizacjom zgłoszonym do konkursu.

– Najpopularniejsza z realizacji, która uzyska największą liczbę głosów zdobędzie nagrodę publiczności, a wśród uczestników głosowania rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe – zachęcają urzędnicy.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter