fbpx

Przyrów

O samorządzie na ważnej konferencji

fot. Archiwum Roberta Nowaka

Wójt Robert Nowak wziął udział w prestiżowym wydarzeniu jakim jest Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które od 11 do 12 października odbyło się w Katowicach. Był jednym z panelistów w tematyce odnawialnych źródeł energii.

Wspomniane wydarzenie stanowi platformę łączącą wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i świata biznesu oraz finansów. W trakcie tego wydarzenia spotykają się marszałkowie, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie, radni, skarbnicy, sekretarze i inni kluczowi urzędnicy samorządowi, a także naukowcy i eksperci z różnych dziedzin.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które miało swoją już dwudziestą pierwszą edycję, urosło do rangi najważniejszej konferencji dla władz samorządowych w Polsce. Wydarzenie to stanowi nie tylko miejsce wymiany doświadczeń, ale także platformę do nawiązywania cennych kontaktów i współpracy.

Podczas niego omawiane są kluczowe kwestie związane z efektywnym wykorzystaniem zasobów i aktywów, które samorząd posiada, w celu skutecznej realizacji polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym. Ponadto spotkanie stanowi doskonałą okazję do prezentacji trendów, kierunków rozwoju oraz najważniejszych innowacji w administracji samorządowej.

Tegoroczne spotkanie przyciągnęło ponad tysiąc uczestników, którzy mogli wziąć udział w ponad sześćdziesięciu panelach tematycznych. Wójt Robert Nowak był jednym z panelistów w tematyce OZE, niskoemisyjności oraz farm wiatrowych w kontekście planowania przestrzennego. 

– To była bardzo pożyteczna dyskusja w doborowym towarzystwie wybitnych ekspertów – zaznacza włodarz w komentarzu.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter