fbpx

Blachownia

Z życzeniami dla 100-latki. Od burmistrz i mieszkańców

fot. Urząd Miejski w Blachowni

W połowie czerwca Helena Kochan świętowała swoje setne urodziny. Do wiekowej seniorki z życzeniami od całej społeczności gminy zawitała również burmistrz Sylwia Szymańska.

Jubilatka połowę swojego dotychczasowego życia spędziła w Blachowni. Jej pasją jest poezja. Wolne chwile wypełnia przelewając poetyckie zdolności i przemyślenia na papier. Cieszy się również z grona pięciorga prawnucząt. 

22 czerwca do pani Heleny udała się z wizytą włodarz gminy. Burmistrz w imieniu swoim, radnych i wszystkich mieszkańców wręczyła jej okolicznościowe życzenia i list gratulacyjny. 

– Setne urodziny to niezwykle doniosła chwila nie tylko dla dostojnej Jubilatki, ale dla wszystkich Mieszkańców naszej gminy. Tak długie życie jest nieprzebraną skarbnicą cennych doświadczeń dla wielu pokoleń, wspólnym drogocennym dziedzictwem. To także swoistą nagrodą za własną dbałość o zdrowie i dowód na ogromny hart ducha i niebywałą siłę charakteru. Szanowna Jubilatko! Dane było Pani przeżyć cały wiek, doświadczyć porażek i sukcesów, łez i uśmiechu. W tym niezwykłym czasie życzymy, by kolejne dni i lata upływały Pani w szczęściu, zdrowiu i miłości bliskich. Składamy, w imieniu własnym oraz całej społeczności lokalnej, wyrazy uznania i szacunku za wszelkie trudy, owoce minionych stu lat – można w nim przeczytać.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter