fbpx

Konopiska

Atrakcyjne działki na sprzedaż. Nie tylko budowlane, ale i przemysłowe

fot. Pixabay

Lokalne władze zachęcają do zakupu działek położonych na terenie tego samorządu. W ofercie znajdują się parcele zlokalizowane w Konopiskach, Rększowicach i Aleksandrii Drugiej.

Największe z oferowanych działek znajdują się w Konopiskach przy ulicy Szmaragdowej. Ich powierzchnia wynosi od 1,5 – 2,5 tys. m². Teren jest uzbrojony w wodociąg, kanalizację sanitarną, prąd oraz w części gaz. Niedaleko znajduje się przedszkole, szkoła, sklepy, ośrodek zdrowia, apteka i kościół. W okolicy jest także Orlik, blisko jest do lasu, zalewu wodnego „Pająk” czy pola golfowego. Okolica jest dobrze skomunikowana, a bezpośrednio do działek prowadzi utwardzona droga.

Nieco mniejsze, bo liczące około 1,3 tys. m², działki można nabyć w Aleksandrii Drugiej. Mieszczące się przy ulicy Bocianiej grunty uzbrojone zostały w wodociąg oraz częściowo w przyłącza elektryczne. Do nieruchomości prowadzi droga gruntowa.

Gmina ma również na sprzedaż działki nieuzbrojone w Rększowicach. Każda liczy około 1 tyś. m² powierzchni. Z kolei potencjalnych inwestorów zainteresować mogą liczące około jednego hektara działki przemysłowe w Konopiskach, nota bene przy ulicy Przemysłowej. Tutaj teren uzbrojony jest póki co jedynie w wodociąg.

Osoby zainteresowane wspomnianą ofertą, chcąc uzyskać więcej szczegółów, proszone są o kontakt z pracownikami urzędu gminy pod numerem telefonu 34 328 20 57 wew. 51 lub 52.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter