fbpx

Kłobuck

Burmistrz nagrodzony przez gospodarcze gremia regionu

fot. Waldemar Deska/Urząd Miejski w Kłobucku

4 listopada odbyła się gala 21. konkursu Jurajski Produkt Roku, który od ponad dwóch dekad organizuje Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie. Pośród dwudziestu nagrodzonych firm i instytucji, to wyróżnienie przypadło również Jerzemu Zakrzewskiemu, burmistrzowi Kłobucka.

Ideą przedsięwzięcia jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promocji swoich wyjątkowych produktów i usług wyróżniających się wysoką jakością, niepowtarzalnością, jak również wiarygodnością. Jak podkreślają inicjatorzy, „Jurajski Produkt Roku” ma upowszechniać zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość oraz gospodarcze przedsięwzięcia.

Burmistrza Jerzego Zakrzewskiego nagrodzono za działalność na rzecz miasta i gminy Kłobuck, całego powiatu kłobuckiego oraz wyróżniającą się dobrą współpracę z biznesem.

Galę poprzedził kongres gospodarczy, poświęcony w tym roku zagadnieniom współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi, uczelniami a samorządami i poszukiwaniu szans na stworzenie klimatu partnerstwa i szans dla lokalnych firm na tej właśnie linii. Poruszano również szeroko tematykę rynku pracy w Częstochowie i województwie.

Wydarzenie odbywało się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Prezydenta Miasta Częstochowy, a wieczór rozdania laurów uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter