fbpx

Kłobuck

Ogólnopolski konkurs plastyczny. Jedenaścioro uczestników zawalczy teraz w eliminacjach powiatowych

fot. Urząd Miejski w Kłobucku

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej zorganizował ogólnopolski konkurs plastyczny skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Do eliminacji na szczeblu gminnym wpłynęły pięćdziesiąt cztery prace.

Oceniająca je komisja konkursowa wzięła pod uwagę zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz wykorzystaną technikę plastyczną. Po zapoznaniu się z nadesłanymi propozycjami, w poszczególnych trzech kategoriach wytypowano jedenaście z nich do kolejnego etapu, jakim są eliminacje powiatowe.

Sześciorgu uczestników jurorzy przyznali też wyróżnienia. 1 lutego laureaci odebrali nagrody z rąk burmistrza Jerzego Zakrzewskiego.

– Dziękujemy wszystkim autorom prac za udział w konkursie, ich zaangażowanie, pomysłowość oraz zaprezentowanie swoich zdolności plastycznych. Opiekunom dziękujemy za ogromne zaangażowanie, rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród dzieci i młodzieży oraz zmobilizowanie swoich podopiecznych. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym – podkreślano podczas spotkania w magistracie.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter