fbpx

Krzepice

Siadł naćpany za kółko pomimo dożywotniego zakazu

fot. Pixabay

35-letni mieszkaniec gminy Krzepice prowadził pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mało tego, mężczyzna znajdował się pod wpływem narkotyków, jego pojazd nie był dopuszczony do ruchu, a także nie posiadał ubezpieczenia.

Kłobucka drogówka zatrzymała w Kostrzynie kierowcę osobowego nissana, który w trakcie swojej eskapady popełnił cały wachlarz wykroczeń i przestępstw. Po tym, jak policjanci sprawdzili dokumenty 35-latka okazało się, że jechał autem pomimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

– Ponadto pojazd, którym poruszał się mężczyzna nie był dopuszczony do ruchu oraz nie posiadał aktualnego ubezpieczenia – relacjonuje biuro prasowe kłobuckiej komendy policji.

Mieszkańca gminy Krzepice poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. O ile alkomat nie wykazał jego obecności w organizmie, o tyle wstępny wynik badania na zawartość substancji psychotropowej okazał się pozytywny. Mężczyźnie pobrano krew do dalszych badań. Grozi mu kilka lat pozbawienia wolności.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter