fbpx

Koniecpol

Bieg Niepodległości w Koniecpolu. Trwają zapisy

fot. Pixabay

Władze Koniecpola oraz miejscowa Szkoła Podstawowa nr 2 postanowiły uczcić zbliżające się Święto Niepodległości, organizując wydarzenie sportowe. Liczą, że 11 listopada będzie dniem pełnym pozytywnych emocji i biegowej rekreacji, a zarazem manifestacją idei wolności i ducha patriotyzmu.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich na bieg – uczniów, mieszkańców Koniecpola, gości, ale nie tylko! Rozsyłajcie wiadomości, udostępniajcie wydarzenie, zachęcajcie znajomych do udziału w biegu! Rezerwujcie termin – apelują i zachęcają organizatorzy.

Sama trasa prowadzić będzie odcinkami ulicznymi oraz terenowymi, przez pobliski koniecpolski las. Dla mężczyzn rywalizacja toczyć się będzie na dystansie czterech kilometrów, a panie pobiegną połowę tego odcinka. Dzieci natomiast zmagać się będą na sześćset metrów. Dla uczestników przygotowano oczywiście pamiątkowe wyróżnienia, dyplomy, puchary i medale.

Start, meta i centrum dowodzenia usytuowane będą na boisku „Orlik” przy ulicy Szkolnej. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 11, ale samo biuro zawodów będzie czynne wcześniej.

Zapisy prowadzone są na miejscowej hali sportowej, od poniedziałku do piątku w godz. od 15 do 21. Chęć udziału można zgłosić też telefonicznie pod numerem 887 641 432, jak również w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem biegu.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter