fbpx

Mstów

Dobra okazja dla planujących budowę domu. Gmina ma jeszcze na sprzedaż atrakcyjne działki

fot. Pixabay

Miejscowy urząd gminy ogłosił drugi przetarg na sprzedaż działek budowlanych w miejscowości Zawada. Podczas pierwszego, który miał miejsce w maju, nabywców znalazło dwadzieścia osiem parceli.

Powierzchnia czterech działek, które są jeszcze dostępne na terenie mającego powstać Malinowego Osiedla, waha się w przedziale od 0,085 do 0,151 hektara. A ich cena wywoławcza oscyluje pomiędzy 30 tys. zł, a 52 tys. zł netto.

Są one położone w atrakcyjnej lokalizacji Zawady, z widokiem na meandrującą w oddali Wartę, około czterech kilometrów od centrum Mstowa. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią malownicze tereny rolne i leśne. To miedzy innymi Góra Wał, Chrapoń czy Źródła Stoki.

– Działki od strony północnej przylegają do ulicy Polnej, natomiast od wschodniej strony graniczą z ulicą Główną. Obie mają asfaltową nawierzchnię. W pasie drogowym obu arterii przebiega nowa, wybudowana w 2018 roku sieć wodociągowa – informują pracownicy urzędu gminy.

W najbliższym otoczeniu znajduje się rozproszona zabudowa mieszkaniowa, a dookoła dominuje płaski i niezagospodarowany teren.

Kto chciałby nabyć ziemię w tej okolicy, musi stanąć do przetargu, który odbędzie się 28 września w siedzibie urzędu gminy. Rozpoczęcie całej procedury zaplanowano na godz. 12. Wcześniej trzeba jednak wpłacić wadium sięgające 10 proc. ceny wywoławczej. Ostateczny termin na dopełnienie formalności to 24 września.

Ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych działek budowlanych można zapoznać się tutaj.

Ogłoszenie

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter