fbpx

Kłomnice

Ferie w Kłomnicach. Na uczestników czeka sześć dni intensywnych zajęć o zróżnicowanej tematyce

fot. Pixabay

W najbliższy poniedziałek startują ferie zimowe. Co z tej okazji dla najmłodszych mieszkańców gminy przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach?

Zajęcia, na które pracownicy lokalnego GOK-u zapraszają dzieci w wieku od 6 do 13 lat, zostały podzielone na sześć spotkań tematycznych. Każde z nich odbywać się będzie pomiędzy godz. 10, a 14.

Na 11 lutego zaplanowano zajęcia sportowe. Uczestnicy wezmą udział w grach i zabawach sprawnościowych. Wtorek z kolei upłynie pod znakiem pobudzania kreatywności. W planie jest czytanie oraz zajęcia rysunkowe. Trzeciego dnia ferii uczestnicy pojadą na wycieczkę do Bełchatowa, gdzie zwiedzą interaktywne muzeum PGE Giganty Mocy.

Na przyszły czwartek przewidziany jest bal karnawałowy. Piątek, 15 lutego zdominują natomiast etiudy teatralne i zabawy aktorskie. Ostatnie spotkanie z cyklu, które przypadać będzie na sobotę poświęcone zostanie wspólnemu gotowaniu.

Rodzice, którzy chcieliby zapisać swoich podopiecznych na wspomniane zajęcia, muszą się pospieszyć. Raz, że czas nagli, a dwa – oferta jest ograniczona ze względu na ilość dostępnych miejsc. Obowiązuje także odpłatność. Cena za jedno dziecko wynosi 80 zł, natomiast w przypadku rodzeństwa jest taniej. Koszt udziału dwójki dzieci kształtuje się na poziomie 120 zł.

Jak informują pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach, wpłacone środki przeznaczone zostaną na pokrycie organizacji wycieczki, ubezpieczenia, materiałów do zajęć oraz poczęstunku. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer 34 333 68 30 lub udając się bezpośrednio do placówki GOK-u.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter