fbpx

Mstów

Śpiew, zabawa, pyszne jedzenie i miłe towarzystwo. Udany piknik w Mokrzeszy

fot. Urząd Gminy Mstów

Piknik to wyjątkowy sposób na połączenie różnych pokoleń w atmosferze radości, relaksu i przyjemności spędzania czasu na świeżym powietrzu. Taką tradycję od kilku lat kultywuje Koło Gospodyń Wiejskich w Mokrzeszy „Iskierki”, które po raz kolejny zaprosiło mieszkańców na „popołudnie od juniora…do seniora”.

Atrakcji było sporo i to zarówno w warstwie artystycznej, jak i animacyjnej oraz kulinarnej. Popis wokalnych umiejętności dały koleżanki z Koła Gospodyń Wiejskich „Mstowianki”, a także Magdalena Drążek, która zaśpiewała największe polskie przeboje. Każdy mógł także pochwalić się swoim muzycznym talentem podczas wspólnego biesiadowania przy karaoke.

– Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mokrzeszy przygotowały dla uczestników słodki poczęstunek. Liczne atrakcje czekały również dla najmłodszych jak wata cukrowa, popcorn, animacje, bańki mydlane. Z pewnością nie można było się nudzić – informują mstowscy urzędnicy.

Na wspólnej zabawie obecny był także gospodarz gminy wójt Tomasz Gęsiarz, radni samorządowi i z powiatu, strażacy i lokalni działacze.

– Kolejny raz utwierdzamy się w przekonaniu, że muzyka łączy pokolenia. W przeszłości uwielbiane przez naszych rodziców, a nawet dziadków piosenki, dziś – w nowych aranżacjach – zachwycają również młode pokolenie, niezależnie od wieku – podkreślają zgodnie „Iskierki”.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter