fbpx

Kłomnice

W Kłomnicach będą szkolić organizacje pozarządowe

fot. Pixabay

27 listopada w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Kłomnicach odbędzie się szkolenie dla osób działających w trzecim sektorze. Inicjatywa powstała w kooperacji z Jurajskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej, działającym przy Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie.

Początek wydarzenia zaplanowano o godz. 17. Jego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi o formach wsparcia w ramach JOWES, czy możliwościach, a przede wszystkim źródłach zewnętrznego finansowania dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Prelegenci przedstawią zakres aktualnych konkursów i zaprezentują zasady składania wniosków. Podczas szkolenia odbędą się także praktyczne warsztaty z wypełniania nowych wzorów ofert i sprawozdań dotyczących zlecania i realizacji zadań publicznych.

Wszyscy zainteresowani muszą potwierdzić swe uczestnictwo do 25 listopada. W tym celu należy kontaktować się z Michałem Łągiewką, pracownikiem urzędu w Kłomnicach wysyłając maila na adres mlagiewka@klomnice.pl lub też z Justyną Całusińską, przedstawicielką JOWES, pisząc na justynac@jowes.pl.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter