fbpx

Poczesna

Co gmina szykuje na ferie? Będzie kupa atrakcji

fot. Pixabay

Warsztaty, wyjazdy plenerowe, zajęcia świetlicowe. Tak w skrócie przedstawia się propozycja jaką miejscowi urzędnicy szykują dla dzieci w ramach nadchodzących ferii zimowych.

W województwie śląskim ferie rozpoczną się 11 lutego. Przez dwa tygodnie uczniowie będą mogli solidnie odpocząć od nauki. Pracownicy Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej liczą, że spora część młodzieży skorzysta z oferty jaką ci dla nich przygotowali.

W przedstawionej propozycji dominują warsztaty plastyczne, kulinarne, teatralne czy muzyczne. Będzie sporo zajęć świetlicowych oraz kilka wyjazdów. Pierwszy, do Częstochowy, gdzie miłośnicy jazdy na łyżwach spędzą dwie godziny na tamtejszym lodowisku.

Przedstawiciele GCKIiR zachęca również do wzięcia udziału w wycieczce do aquaparku w Tarnowskich Górach, do Muzeum Chleba w Radzionkowie czy do Osikowej Doliny. Na zakończenie ferii animatorzy przewidują organizację balu karnawałowego i wspólne ognisko.

Szczegółowe informacje na temat programu i warunków uczestnictwa w przygotowywanych atrakcjach można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z kadrą Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej.

Newsletter

Koronagorączka w Mykanowie. Wójt apeluje o zaprzestanie hejtu wobec chorych i ich rodzin

Mykanów

Maskpol na krawędzi bankructwa? W sprawie spółki interweniuje były wicepremier i minister obrony

Panki

Będą kosić i stawiać snopki. Starostwo szykuje na sobotę festiwal

Mykanów

Pobiegną w szczytnym celu. Mieszkańcy Garnka chcą pomóc 13-latce wygrać ze śmiertelną chorobą

Kłomnice

Newsletter